Logo

Zebranie naukowo-szkoleniowe Oddziału PTDL w Gdańsku

Date

Thursday, June 2, 2022

Time

05:00 PM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Presenter

Mr prof. dr hab. n. med. Bogdan Solnica

Kierownik w jednostce Zakład Diagnostyki, Kierownik w jednostce Katedra Biochemii Klinicznej, Pełnomocnik Rektora UJ ds. specjalizacji diagnostów laboratoryjnych w Collegium Medicum w jednostce Wydział Lekarski, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Presenter

Mr Janusz Sienko

Biochemistry and Immunochemistry Project Manager – Dział Klinika
Presenter

Ms dr hab. Agnieszka Jankowska-Kulawy

Kierownik
Zakład Medycyny Laboratoryjnej
Gdański Uniwersytet Medyczny

Agenda


W imieniu Oddziału PTDL w Gdańsku oraz firmy Argenta serdecznie zapraszamy na zebranie naukowo-szkoleniowe w dniu 2.06.2022 r. o godz. 18.00.

Harmonogram spotkania

18:00-18:05 Przywitanie

- dr hab. Agnieszka Jankowska-Kulawy, Gdański Uniwersytet Medyczny

18:05-18:50 Biochemiczna diagnostyka ostrego zespołu wieńcowego

- prof. dr hab. n. med. Bogdan Solnica

18:50-19:20 Nowości Mindray w ofercie Argenty,

- Janusz Sienko, Argenta

19:20-19:40 Q&A

19:40-19:45 Zakończenie spotkania

- dr hab. Agnieszka Jankowska-Kulawy

Za udział w szkoleniu zostaną przekazane 2 punkty edukacyjne (tzw. Punkty miękkie).

*Regulamin

 • Wyrażam zgodę na przekazywanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez podmioty Argenta Sp. z o.o. Sp.k., zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 204, z późń. zm.) oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800, z późń. zm.) w celu udostępnienia pobranych z portalu materiałów.

  Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać (wycofać) wyrażone zgody. Odwołanie (wycofanie) zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed tym faktem. Każda komunikacja jaką do Ciebie skierujemy będzie zawierała opcję wycofania.

  Informacja

  Administratorem podanych danych osobowych jest Argenta Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Poznaniu na ul. Polskiej 114. Dane osobowe przechowywane są przez okres 3 lat. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do danych osobowych (zgodnie z wymogiem art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

  Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zrealizowania świadczenia.

  Więcej informacji zawarte w: Polityka Prywatności na stronie argenta.com.pl